Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çmendet 48-vjeçari, dhunoi të bijën minorene derisa humbi ndjenjat

Postuar: 26/03/2019 - 21:15

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme  në qytetin e Volosot në Greqi, pasi një 48-vjeçar shqiptarë ka dhunuar të bijën minorene derisa kjo e fundit ka humbur ndjenjat.
 
48-vjeçari emri i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme nga policia greke dhe mbi të rëndon akuza për “dhunë në familje”.
 
16-vjeçarja e dhunuar është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit të Volosit dhe ndodhet e shtruar jashtë rrezikut për jetën.
 
Ndërkohë që për babain e saj po kryhen hetimet për të zbuluar shkakun dhe rrethanat e ngjarjes.
 
Vajza u transferua në spital, ku ndodhet e shtruar jashtë rrezikut për jetën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 08:16

Gjykata për Krime të Rënda ka dënuar me 9 vite burg Ylber Sumën, i arrestuar rreth tetë muaj më parë, pasi tentoi të trafikonte armë nga Maqedonia drejt Shqipërisë.

Postuar: 20/04/2019 - 08:14

Prokuroria për Krime të Rënda është duke kryer hetime intensive për grabitjen e 9 prillit në Rina

Postuar: 19/04/2019 - 23:45

Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elizabeta Imeraj është një ndër kandidatet për tu bërë pje

Postuar: 19/04/2019 - 23:16

Moti do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Shqipëri.

Postuar: 19/04/2019 - 23:10

Ministri Sandër Lleshaj shpjegoi pse informacioni i parë se personi i vrarë pas grabitjes në ae

Postuar: 19/04/2019 - 22:57

Policia e Greqisë ka lëshuar dy urdhër-arreste dhe ata janë në drejtim të dy avokatëve të njohu

Postuar: 19/04/2019 - 21:08

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme gjatë protestës së banorëve të unazës së re.