Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Çmendet” gruaja në Tiranë, e ndjek 200 metra të riun, e përplas me makinë dhe më pas e godet me shkelm, Saimir Kodra publikon videon e pazakontë

Postuar: 16/09/2019 - 22:41

Një aksident i pazakontë ka ndodhur së fundmi në Tiranë.

Një grua ka ndjekur rreth 200 metra një qytetar që po udhëtonte me motor dhe më pas e ka përplasur me makinë atë.

E sikur të mos mjaftonte kjo, gruaja më pas zbret nga makina dhe e godet me shkelm djalin e plagosur me sa forcë kishte.

Pamjet shokuese janë transmetuar mbrëmjen e sotme në emisionin investigativ, "Stop".

Drejtuesi i emisionit, Saimir Kodra tha:

Në redaksi na ka ardhur një video. Pyetëm si ishte historia dhe ishte e habitshme. Në fakt sot do të shikoni vetëm një pjesë, preludin e saj, sepse detajet e zhvillimit nga nesër e pas do t’i shikoni të gjitha.”

Më pas gazetari Kodra tregoi se gruaja e ka ndjekur djalin vetëm me qëllim për ta përplasur, ndërsa motivet që e shtynë këtë të fundit të ndërmarrë këtë akt absurd mbeten të paqarta.

Sipas drejtuesit të emisionit, gruaja endet e lirë, ndërkohë djali i plagosur ka pësuar dëmtime fizike dhe motori i është prishur.

Kodra shtoi më tej:

Momenti që do të shikoni është një makinë që e ka ndjekur për 200 metra prapa një motor, e përplasi sepse e ndoqi pikërisht për ta përplasur… e shtriu në tokë si lopa dhe i del drejtuesja e automjetit, që ishte femër edhe i hy në shkelma në tokë drejtuesit të motorit. Vjen ambulanca, sigurisht djali nuk çohet vetë, e marrin dhe e çojnë në Spitalin e Traumës dhe kurohet për 3-4 ditë. Pse i japim këto pamje? Për të kuptuar ju atë se çfarë do të vazhdojmë ne nesër si emision. Që kjo drejtuese automjeti, me këtë akt me vetëdije, përplasje, shkelm e të gjitha të tjerat, sot është në mes të Tiranës dhe nuk ndenji asnjë ditë në komisariat. I vetmi që është i dëmtuar është djali, me krisje, me thyerje, motori që i është prishur, etj”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:20

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, kur një punëtor u rrëzua nga lartësia në një objekt në ndërtim në Golem dhe ndërroi jetë në spital.

Postuar: 23/10/2019 - 09:07

Një i ri është proceduar penalisht nga policia, pasi pas një kontrolli të befasishëm në maninë iu

Postuar: 23/10/2019 - 08:42

Nga 22 kandidatë KLGJ konfirmoi 8, duke lënë jashtë edhe Theodhori Sollakun i cili nuk do të vazh

Postuar: 23/10/2019 - 08:17

Është arrestuar një 20 vjeçar shqiptar nga karabinierët italianë në Ostuni pasi tentoi të vriste

Postuar: 23/10/2019 - 07:47

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije se në ditën e sotme (e mërkur

Postuar: 23/10/2019 - 07:41

Gjykata e Shkodrës ka dhënë vendimin duke i shpallur të pafajshëm ish-trajnerin e kombëtares së f

Postuar: 23/10/2019 - 07:39

Policia e Shkodrës ka zbardhur pas 24 orësh vrasjen e 55-vjeçarit Lazër Arraj, e ndodhur dy ditë