BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Aktualitet

Çmendet moti, temperaturat marrin kthesën e papritur për javën e ardhshme

Çmendet moti, temperaturat marrin kthesën e papritur për

Kjo javë do të sjellë temperatura të pazakonta për stinën në të cilën ndodhemi. Sipas MeteoAlb, mëngjesi do të jetë i freskët por dreka dhe pasditja do të rikthejnë temperaturat e ngrohta, të cilat të kujtojnë sitinën e pranverës.

Ndërkohë në mesajvë moti pritet të ketë një tjetër kthesë, pasi do të rikthehen reshjet në vend.

Ja parashikimi sipas MeteoAlb:

MOTI NE VIJIM: nga nesër deri paraditen e së enjtes, moti në Shqipëri do të jetë i kthjellët. Me mëngjese të freskëta dhe mesdita të ngrohta pasi temperaturat maksimale do të ngjiten në 19-20°C. Mesjava ri-sjell reshje në të gjithë vendin, reshje të cilat mbeten prezente gjatë pjesës së dytë të javës.