Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çmenduri shqiptare në Itali/ 39-vjeçari detyron të shoqen të bëjnë seks në sy të djalit 4-vjeçar

Postuar: 12/09/2018 - 23:10

Një ngjarje e rëndë me protagonist një shqiptar ka ndodhur ditën e sotme në Battipaglia, provincë e Salernos.

Shqiptari 39-vjeçar ka detyruar partneren e tij të kryejnë marrëdhënie seksuale në sy të djalit të tyre 4-vjeçar.

24-vjeçarja ka deklaruar në gjykatë se bashkëshorti i saj e ka dhunuar dhe kërcënuar se do i merrte kujdestarinë e djalit.

Ai ishte i pranishëm gjatë marrjes në pyetje dhe u mbrojt duke thënë se marrëdhënia me të birin ka qenë gjithnjë shumë e afërt.

Djali 4-vjeçar i çiftit ndodhej në gjendje të rënduar emocionale.

Pritet gjykimi i shqiptar nga gjykata italiane.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2018 - 15:26

“Safet Rustemi konsiderohet nga autoritetet si një nga kriminelët më të rrezikshëm në Evropë. Megjithatë, në qershor të vitit 2017, ai u largua nga Belgjika pasi u lirua me kusht”.

Postuar: 22/09/2018 - 15:10

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë Luigi Soreca ka reaguar pas operacionit të policisë shq

Postuar: 22/09/2018 - 15:06

Në Tiranë el Plaza është paditur nga klientët dhe nga punonjësit e saj se survejohen në

Postuar: 22/09/2018 - 14:46

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka lajmëruar se  çdo vit, alkooli vret rreth 3 milionë pe

Postuar: 22/09/2018 - 14:13

“Qeveria ka tashmë gati projektvendimin që do të kufizojë importin e mjeteve të përdorura n

Postuar: 22/09/2018 - 14:04

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një lartësi, dhe për p

Postuar: 22/09/2018 - 13:33

Dy persona kanë rënë në pranga, pasi akuzohen për Korrupsion me kolaudimin e mjeteve.