Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çmontohet grupi i rrezikshëm kriminal, 11 të arrestuar të grupit të Safet Bajrit (Emrat)

Postuar: 22/09/2018 - 10:13

Policia e Shtetit jep detaje për aksionin e madh policor që solli goditjen e një grupi kriminal ndër më të rrezikshëm të Veriut të vendit.

Aksioni sipas ministrit Xhafaj u zhvillua në Tiranë, Shkodër, Roterdam dhe Holandë ku është goditur një nga grupet kriminale më të rrezikshme në veri të vendit.

TE ARRESTUARIT
Behar Bajri,
Sahmet Alluni,
Ilir Rustemi
Ermat Plaku
Asmet Bilali
Armir Grimaj

Safet Rustemi
Fabjol Rezhepi
Ismet Idrizi
Denis brajoviç
Kaludio

Në kërkim;
E.B.
N.H, 34 vjeç

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 21:16

Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, kanë mbetur të plagosur edhe katër persona.

Postuar: 22/05/2019 - 20:57

Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Ital

Postuar: 22/05/2019 - 20:38

 Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Ofi

Postuar: 22/05/2019 - 20:36

Një person është plagosur në qytetin e Sarandës.

Postuar: 22/05/2019 - 19:49

Xhakomin Seferi, 57 vjeç ka vendosur një pasuri marramendëse.

Postuar: 22/05/2019 - 19:10

 Jemi pranë fundit të një pranvere të pasur me shira, por lajmet për motin, më në fund janë

Postuar: 22/05/2019 - 18:42

Qeveria me anë të një dokumenti të vendimit të Këshillit të Ministrave, ka bërë një rishpërndarje