BREAKING NEWS

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona
x

Aktualitet

COVID-19 i merr jetën punonjësit të RTSH-së, miqtë dhe kolegët e tij rrëqethin me dedikimet e tyre: Ditë e zezë për ne...(FOTO)

COVID-19 i merr jetën punonjësit të RTSH-së, miqtë dhe

Koronavirusi i ka marrë sot jetën punonjësit të RTSH Korçës, Rifat Kacidhja.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë dhe kolegët e tij përmes dedikimeve prekëse në rrjetet sociale.

“Ditë e zezë për ne...Humbëm njeriun tonë të dashur Fatkën (Refat Kacidhja) . Nuk i mbijetoi dot kolerës të pamëshirshme që ka pushtuar planetin. Prehu në paqe vëlla ..!!!”, shkruan koreografi Bardhi Pojani.

COVID-19 i merr jetën punonjësit të RTSH-së, miqtë dhe

COVID-19 i merr jetën punonjësit të RTSH-së, miqtë dhe