Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën: Këtë gjë harrojeni!

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën:
x

Aktualitet

Covid-19/ Ministria jep detaje mbi situatën në spitalet COVID, tregon sa persona janë në terapi intensive dhe të intubuar: Lajmi i mirë është se...

Covid-19/ Ministria jep detaje mbi situatën në spitalet COVID, tregon

Ministria e Shëndetësisë njofton se 116 pacientë janë të shtruar aktualisht në spitalet COVID, nga të cilët 20 në terapi intensive dhe katër të intubuar.

Lajmi i mirë është se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 72 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 3552, që nga fillimi i epidemisë.

Sipas Ministrisë, mjekët e familjes në të gjithë vendin po monitorojnë çdo ditë personat aktivë me Covid19, që janë të izoluar në banesë.