BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen, ndërrojnë jetë vëlla e motër

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen,

Pas raportimit për të shtëna me armë në Rrëshen, bëhet me dije se vëlla e motër kanë humbur jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje, ende nuk dihet identiteti i të plagosurit dhe motivet.

Viktimat janë dërguar në morgun e spitalit të Rrëshenit, nga ku është konfirmuar se bëhet fjalë për vëlla e motër. Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbuluar atë se cfarë ka ndodhur, që ende mbetet e paqartë.

 

 

Më të lexuarat