BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x

Aktualitet

Dalin detaje të reja nga operacioni ndërkombëtar që u arrestuan 3 personat e shumëkërkuar/ Kokainë me çmim të lartë dhe për klient VIP

Dalin detaje të reja nga operacioni ndërkombëtar që u

Mëngjesin e sotëm falë një operacioni nga ana e FNSH, RENEA-s dhe forcave të tjera policore, ku u bë e mundur arrestimi i disa personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore dhe në kërkim të shtetit italian.

Të tjera detaje të reja janë zbardhur nga operacioni policor ndërkombëtar “ROMANO 2017", ku ranë në pranga tre shqiptarë.

Mësohet se grupi trafikonte kokainë drejt Amerikës së Jugut, Holandës, Gjermanisë dhe Italisë.

Sakaq, bëhet me dije se ata shisnin rreth 100 kg në vit dhe kryesisht për klient vip me çmim të lartë.

Kujtojmë që shqiptarët e arrestuar janë shtetasit Florenc Mema, Demokrat Çizmja dhe Luan Bodlli.

Ndërkohë hetimi për këtë grup kriminal ka nisur në vitin 2017, pasi dyshohet se ky grup kryente trafikim të lëndëve narkotike nga vende të ndryshme drejt Italisë.

Më të lexuarat