BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Dalin detaje të rënda/ 15-vjeçarja në Mirditë dhunohej seksualisht prej katër muajsh nga 5 persona, ja çfarë zbuluan prindërit

Dalin detaje të rënda/ 15-vjeçarja në Mirditë

Detaje tronditëse janë zbuluar nga rasti i përdhunimit në një fshat të Mirditës. Mësohet se pesë të arrestuarit kanë abuzuar seksualisht me 15-vjeçaren për katër muaj me radhë. Nga janari në prill.

Kanë qenë prindërit ata që kanë parë sjellje jo të zakonta tek vajza dhe pasi ajo u ka treguar, janë nisur për të bërë denoncimin.

Mësohet se mamaja i ka gjetur të miturës një telefon që nuk ishte blerë prej tyre, dhe në këtë moment kanë lindur dyshimet. 

Policia ka arrestuar pesë persona nga mosha 17 deri në 44-vjeçare pasi dyshohet se me anë të shantazheve kanë detyruar 15-vjeçaren që të kryejë marrëdhënie seksuale me ta.

Të arrestuarit janë A. K., 31 vjeç, A. M., 27 vjeç, E. T., 30 vjeç, N. Ll., 44 vjeç dhe A. Gj., 17 vjeç.

Si e futën në kurth?

17-vjeçari, një nga të arrestuarit ishte personi që dyshohet se ishte në një lidhje si fillim me vajzën, më pas të tjerët përfituan nga kjo mundësi.