Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dalin detajet tronditëse/ 5 ditë i humbur, gjendet i pajetë 17-vjeçari në Këlcyrë, shoqërohet në polici shoku i tij (Emri)

Postuar: 13/06/2019 - 07:44

17-vjeçari i cili ishte prej 5 ditësh i humbur është gjetur i pajetë. Bëhet fjalë për 17-vjeçarin Matia Rizallari i cili u denoncua nga familjarët se kishte humbur.
 
Famijarët dyshojnë se 17-vjeçari është vrarë nga shoku i tij. Eliogert Dosti 25-vjeç është shoqëruar në Komisariat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 13:44

Forcat “Shqiponja” i kanë kthyer biçikletat në kohë rekord dy turistëve gjermanë, të cilat ishin vjedhur nga një 19-vjeçar.

Postuar: 17/09/2019 - 13:43

Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës.

Postuar: 17/09/2019 - 13:24

Finalizohet operacioni policor “GREÇA“ në terren të vështirë e malor, ne saje te te c

Postuar: 17/09/2019 - 13:13

Sipas një informacioni për publikun "programi Ndërkombëtar i Ndihmës për Trajnimin për Hetim

Postuar: 17/09/2019 - 12:56

Markata e peshkut në Shëngjin, e para e këtij lloji që po ndërtohet në Shqipëri, është drejt përf

Postuar: 17/09/2019 - 12:37

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Dibër, ku pas një sherri m

Postuar: 17/09/2019 - 11:02

Të gjitha vendet anëtare të BE-së kanë një afat deri në prill të vitit tjetër për të vendosur qof