BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Aktualitet

Dalin në dritë detaje të reja: Blerta Josifi para disa vitesh ka vuajtur nga depresioni

Dalin në dritë detaje të reja: Blerta Josifi para disa vitesh ka

Gazetari i Top Channel Andi Bora, ka zbuluar detaje të reja në lidhje me të mbijetuarën e familjes Josifi, Blertën.

Duke iu referuar burimeve të besueshme, gazetari Bora zbuloi këtë mbrëmje se Blerta, disa vite më parë është trajtuar në spital, pasi vuante nga depresioni, duke cituar dhe ilaçet që ajo ka marrë.

"Ka një konfirmim.

Blerta kohët e fundit ka vuajtur nga një gjendje depresioni e rëndë, për të cilën është trajtuar.

Kjo ka ndodhur përpara tre ose katër viteve", tha ai për Open.

Më të lexuarat