BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Aktualitet

Dalin përgjigjet e lotarisë amerikane, ja ku mund të shikoni nëse jeni fitues dhe hapat që duhet të ndiqni

Dalin përgjigjet e lotarisë amerikane, ja ku mund të shikoni

Ditën e sotme kanë dalë përgjigjet e llotarisë amerikane për vitin 2020.

Për të parë nëse jeni fitues mund të klikoni në linkun më poshtë dhe më pas tek vendi përkatës të kontolloni kodin që keni marrë në momentin e aplikimit.

Saktësisht, linku në të cilin duhet të klikoni është ky: https://dvprogram.state.gov/

Dalin përgjigjet e lotarisë amerikane, ja ku mund të shikoni