BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

Dalin të tjera detaje nga mega-operacioni i Policisë në vend, mes të arrestuarve edhe pronarë lokalesh

Dalin të tjera detaje nga mega-operacioni i Policisë në vend, mes

Janë arrestuar 50 persona nga mega-operacioni i Policisë për goditjen e lojërave të paligjshme të fatit dhe të basteve online. Mësohet se pjesa më e madhe e të arrestuarve janë  administratorë lokalesh. Ky aksion i madh i policisë po zhvillohet pas një periudhe të gjatë hetimore nga Krimi Ekonomik dhe Prokuroria.

Më të lexuarat