BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Aktualitet

Dashuronin të dy një vajzë, shqiptari xheloz i bën “gjëmën” italianit

Dashuronin të dy një vajzë, shqiptari xheloz i bën

Një sherr për dashurinë ka ndodhur mes një shqiptari dhe një italiani në Firenze.

Kanë qenë pesë minuta çmenduri për dy djelmoshat, që kanë debatuar ashpër për një vajzë.

Protagonistët janë një 28-vjeçar nga provinca e Sienës dhe një 35-vjeçar me origjinë shqiptare, shkruajnë mediat italiane.

Karabinierët shprehen se diskutimi mes palëve ka qenë për arsye sentimentale. Të dy djemtë kanë qenë mysafirë në festën e së njëjtës vajzës, për të cilën janë konfliktuar. Shqiptari goditi me thikë italianin, e për pasojë, u arrestua nga karabinierët.

Më të lexuarat