BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Aktualitet

Degradon situata/ Mziu-Ballukut: Kush iu sugjeroi që të dobësoheni kaq shumë? Lindita Nikolla ndërhyn menjëherë pas momenti të sikletshëm (Salla gumëzhin)

Degradon situata/ Mziu-Ballukut: Kush iu sugjeroi që të

Debati ka degraduar në seancën plenare në Kuvendin e ditës së sotme mes ministres Belinda Balluku dhe deputetit të Partisë Demokratike.

Mziu është kapur me pamjen e ministres. Ishte deputeti demokrat ai i cili tha me ironi se në faqen në web të ministrisë ku është publikuar një nga urat e Rrugës së Arbrit, ministrja Belinda Balluku shfaqet me një pamje tjetër.

Mziu: Kur dikush ose nuk është i aftë merret me pjesët anësore. Unë do kërkoja kur do të marrin fund vdekjet në rrugën e arbrit. E dyta, pse rruga e Arbrit, u bë Llogara, në një kohë që në termat e kontratës thuhej se do të përdorej aksi më i shkurtër. Kur kjo rrugë që duhet të kishte mbaruar në vitin 2014, kush iu sugjeroi ju që të dobësoheni kaq shumë? 

Nikolla: Ju tërheq vëmendje. është në referencë një personazh telenovele nuk ka lidhje me atë çfarë thoni ju.