Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deklarata bombë e Artan Hoxhës/ Ja cilët mund të jenë vrasësit e bankierit Santo

Postuar: 12/09/2018 - 21:41

Gazetari Artan Hoxha hedh dyshime mbi autorët e vrasjes së bankierit Artan Santo

Arrestimet në Nikël janë duke u komentuar nga gazetari Artan Hoxha në emisionin “RepolitiX”

Ndërsa ka thënë se aksioni në Nikël ishte i mirëorganizuar nga Policia, por që nuk duhet përshëndetur, Hoxha thotë se persona nga grupi i Niklës mund të jenë vrasësit e bankierit Artan Santo.

“Një nga vrasjet që mund të jetë kryer nga grupi i Niklës është ajo e vrasjes në mes të bllokut të bankierit Artan Santo. Tanimë kemi shumë vrasje autorët e të cilëve ende nuk ajnë identifikuar. Kemi vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në mes të Vlorës”,- u shpreh Hoxha.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 1. Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2018 - 13:15

Një ditë pas përfundimit të hetimeve të Prokurorisë dhe arrestimeve të mjekëve dhe ish-drejtorit të Spitalit të Shkodrës, ka ardhur një reagim nga punonjësit e këtij institucioni.

Postuar: 20/09/2018 - 12:48

Kreu i Kominitetit Mysliman Shqiptar, Skënder Bruçaj nuk e ka fshehur pakënaqësinë me projektin e

Postuar: 20/09/2018 - 12:47

Duket e pakonceptuar që fëmija juaj të udhëtojë për në shkollë në një furgon që transporton bashk

Postuar: 20/09/2018 - 12:43

Policia e Durrësit ka arrestuar sot një ish-të dënuar, i cili është kapur pasi shpërndante d

Postuar: 20/09/2018 - 12:32

Për të gjithë ata që duan të dinë rreth peticioneve për vizat imigruese në SHBA, Ambasada Amerika

Postuar: 20/09/2018 - 11:37

Një avokate ka rënë sot në pranga, pasi dyshohet se ka kryer veprën penale të korrupsionit.

Postuar: 20/09/2018 - 11:26

Sipas një artikulli të fundit të Bankës Botërore dhe shifrave të vëna në dispozicion, Shqipëria v