BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Aktualitet

Deklarata e bujshme e gazetarit të njohur: Kam informacione, ja kur rikthehet Hashim Thaçi

Deklarata e bujshme e gazetarit të njohur: Kam informacione, ja kur

Gazetari Valon Syla ka dhënë një lajm të bujshëm ku thotë se ish-presidenti Hashim Thaçi do të rikthehet në Kosovë brenda muajit prill.

I ftuar në  emisionin “Pressing në T7”, Syla këmbënguli se ka informacione të sigurta nga Gjykata Speciale por nuk ka dhënë arsyen përse. Ndërkohë që më tej, e ka cilësuar Thaçin si një nga dy figurat që do të futen në historinë e vendit.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill. Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova,”- ka shtuar ai.