BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x

Aktualitet

Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: Kompani të fuqishme hidrokarburesh punojnë me paratë e kokainës nga Ekuadori

Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: Kompani të fuqishme

Gazetari Artan Hoxha bëri deklaratën e fortë teksa u shpreh se kompani të fuqishme hidrokarburesh në vend punojnë me paratë e ardhura nga trafiku i kokainës në Ekuador. 

Deklaratën e bëri teksa ishte i ftuar në emision "Të pa Ekspozuarit", Hoxha tha se këto kompani kanë nevojë për para kesh dhe ata nuk e kanë problem këtë. Ai tyregoi dhe bisedën që kishte zhvilluar me një trafikant në Ekuador i cili, i kishte rrëfyer se nëse do "gërmosh" tek këto kompani do gjesh ata.

Artan Hoxha: Organizatat kriminale shqiptare janë fokusuar nga kokaina dhe kompanitë më të fuqishme po punojnë me ato para. Hidrokarburet, deri tek puset kishte shkuar. Se të hapësh një pus shpimi duhen para dhe ata se kanë problem të japin para kesh. Në ekuador ata thanë i kemi paratë por skemi ku t'i çojmë por po të shkosh tek kompanitë e mëdha në Shqipëri na ke aty.