Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Deklarata e fortë e Salianjit, Artan Hoxha i khehet: Më erdhën në emision dhe...

Postuar: 26/03/2019 - 23:00

Për gazetarin investigativ Artan Hoxha, ajo që ish-deputeti Ervin Salianji tha se janë përgjuar të gjithë gazetarët nuk është diçka e re.
 
Hoxha tha se është gjatë gjithë kohës në përgjim.
 
Pjesë nga biseda:
 
Salianji: Të gjithë gazetarët janë në survejim. Janë hedhur 40 mijë euro, vetëm Tan Hoxha nuk ka qenë në survejim. Policia operacionale ka përgjuar të gjithë gazetarët investigativë, gazetaren e Top Channel e të tjera se s’po i them.
 
Artan Hoxha: Ne përgjohemi tërë kohës. Më erdhën në emision dhe m’i morën dy telefonat
 
Salianji: Po kjo është e turpshme që përgjoheni

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 10:53

Dy të moshuar kanë rënë pre e grabitjes në Pukë.

Mësohet se persona të paidentifikuar dhe të maskuar kanë grabitur banesën e çiftit të moshuar Zef e Liza Gjoka.

Postuar: 17/06/2019 - 10:47

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Postuar: 17/06/2019 - 10:40

Sot përfundoi afati ligjor për verifikimin e plotësimit të kushteve nga kandidatet për Prokuror t

Postuar: 17/06/2019 - 10:31

Ish-kryetarja e AMA-s Endira Bushati ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në studion e Fax News, ku

Postuar: 17/06/2019 - 10:19

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka marrë masa të rënda ndaj dy bizneseve, njëri në Shkodër kryesis

Postuar: 17/06/2019 - 10:13

Ditën e sotme pritet të publikohen përgjimet të reja nga gazetari gjerman i gazetës “Bild&r

Postuar: 17/06/2019 - 09:56

Ekspertë të Policisë Rrugore, një ditë pas aksidentit tragjik, thonë se automjeti me të cilin udh