BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Politike

Deklarata për 21 Janarin, Artan Hoxha ‘gozhdon’ Sali Berishën: S'është më aq kreativ, por ka të drejtë sepse...

Deklarata për 21 Janarin, Artan Hoxha ‘gozhdon’ Sali

Artan Hoxha ka folur për mediat pasi doli nga Drejtoria e Policisë ku dha dëshminë e tij pas audiopërgjimit që zbuloi pak ditë më parë.

Artan Hoxha: Nuk më zhgënjeu Berisha në deklaratën që bëri sot, më zhgënjeu tek pjesa e imagjinatës, nuk është më aq kreativ sa ka qenë më parë. Ta katandisësh këtë gjë tek Ardi Veliu, do të thotë të kesh mungesë kreativiteti, mungesë e madhe frymëzimi. Besoj se kjo gjë ka ardhur për shkak të daljes së këtij elementi. Ai nuk është përballur me drejtësinë për këtë çështje dhe ka të drejtë të marrë në mbrojtje ata që kanë bërë atë gjë më 21 janar. Të gjithë duhen hetuar, që nga momenti që nisi protesta, pse nisi protesta dhe kush i mori në mbrojtje autorët e krimit.