BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Deklarata për Ardian Dvoranin pas vlerësimit nga DASH / Artan Hoxha nxjerr 'blof' Ilir Metën

Deklarata për Ardian Dvoranin pas vlerësimit nga DASH / Artan Hoxha

Vlerësimin e Sekretarit të ri amerikan të shtetit Blinken për gjyqtarin Ardian Dvorani, presidenti Ilir Meta e ka konsideruar si një fletë lavdërimi të nxjerrë nga kryeministri Edi Rama.

Gazetari Artan Hoxha shkruan mes një flete lavdërimi që presidenti shpërndan çdo ditë, ndryshon puna pasi ajo në fund mban firmën nga Sekretari Amerikan i Shtetit Anthony Blinken

Reagimi i Hoxhës

Shefi ne detyre i flete-lavderimit per Republiken e Shqiperise, e cilesoi sot ne mesdite, certifikatën e çmimit Kampion Kundër Korrupsionit, shpallur nga Sekretari Amerikan i Shtetit, Anthony Blinken, per Ardian Dvoranin,

si “flete lavderimi nga ato qe merrte Partia e Punes”...

Mire o komandant. Me mire se ty, qe shperndan nga 20-30 flete lavderimi ne dite, nuk e njeh njeri kete pune.

O je ekspert ti per flete lavderimi ne kete vend, o s’ka tjeter...

Por mes nje flete lavderimi, qe mban ne fund firmen tende dhe nje flete lavderimi, qe mban ne fund firmen e Sekretarit Amerikan te Shtetit, Anthony Blinken, me duket se ndryshon pak puna....