BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Aktualitet

Deklaratat e forta live, avokati i njohur nxjerr ‘zbuluar’ Lulzim Bashën

Deklaratat e forta live, avokati i njohur nxjerr ‘zbuluar’ Lulzim

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka ironizuar deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me tërheqjen e tij nga skenarët për bllokimin e zgjedhjeve në 30 qershor.

Ai shprehet se Basha po tallet me demokratët.

Postimi i plotë

HAHAHA LYLI TANI LIVE TU TALL MENDEREN ME LYLZIMSAT

Lulzimsat kanë të drejtë kur thonë se Lyli është më i miri në PD. Me kaq lylzimsa idiotë dhe të met  që kanë mbet në SHQYP, Lyli o i vetmi i mençëm Ndaj dhe i mashtro ditë natë 

Ma kapni live te Syri çfarë u thotë lylzimsave që e ndjekin (sapo ka ardh nga pushimet – thonë në Portugali) pasi e nxorri PD pa brekë në b.. nga çdo përfaqësim:

“UNË SHMANGA RRUGËN E GJAKDERDHJES QË KISHTE PLANIFIKUAR RAMA” hahaha

(e ka për rrugën që e nisi dhe e udhëhoqi vetë zvarrë nga 16 Shkurti e deri tani sipas Axhendës Soros për shkatërrimin e Opozitës me qëllim mbajtjen në pushtet të Rilindjes