Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dekoderat/ Tre anëtarë të AMA-s kërkojnë largimin e Gentian Salës

Postuar: 12/09/2018 - 14:56

Tre anëtarë të AMA-s kërkojnë largimin nga detyra të kryetarit Gentian Sala.Propozimi ka ardhur pas fikjes së sinjalit analog duke e quajtur këtë veprim antikushtetues.Propozimi erdhi nga anëtari i AMA, Sami Neza dhe është firmosur dhe nga dy anëtarë të tjerë

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 2. Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/09/2018 - 11:00

Kryeministri Edi Rama ka bëre të ditur se shteti do të japë më shumë shpërblime për lindjet.

Postuar: 26/09/2018 - 10:53

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, siç e njoftoi ditën e djeshme se do flasin për disa risi.

Postuar: 26/09/2018 - 10:51

Policia e Malit të Zi ka arrestuar tre shtetas shqiptarë, të cilët u kapën me rreth 65 kilogramë

Postuar: 26/09/2018 - 10:44

Policia e Arezzio-s ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, i cili ishte në kërkim prej dy vitesh.

Postuar: 26/09/2018 - 10:42

Një zjarr i fuqishëm ka rënë mëngjesin e kësaj të mërkure në Lushnje, ku ka përfshirë kodrën e Al

Postuar: 26/09/2018 - 10:26

Një nismë e përbashkët e Gjermanisë dhe Francës, në kuadër të Procesit të Berlinit, synon të mb