Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del fotoja, ky është oficeri i Krimeve të Rënda të cilit i shkrumbuan makinën

Postuar: 12/09/2019 - 11:43

Personi që shihni në foto është oficeri i Krimeve të Rënda në policinë e Shkodrës, Arbër Duli. Oficerit 34 vjeçar i është djegur mbrëmjen e djeshme makina e tipit Volsvagen.

Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve”.
 
Makina ka qenë e parkuar teksa është përfshirë nga flakët.Ende nuk dihen arsyet e kësaj zjarrvënieje, e cila dyshohet të jetë e qëllimshme.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 23:27

Një njoftim për shkëndijë elektrike në bodrumin e Presidencës ka vënë në lëvizje forcat zjarrfikëse të kryeqytetit.Mësohet se Garda e Republikës ka kërkuar praninë e zjarrfikësve si masë paraprake, për të parandaluar

Postuar: 16/09/2019 - 22:05

 Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç.

Postuar: 16/09/2019 - 21:17

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, në vendin e quajtur Kuc.

Postuar: 16/09/2019 - 21:07

Një aksident i frikshëm është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.

Postuar: 16/09/2019 - 19:58

Një darkë familjare u shndërrua në një sherr me fjalë e më pas me thika, çka u desh ndërhyrja e k

Postuar: 16/09/2019 - 19:45

Policia italiane ka zhvilluar një operacion të gjerë antidrogë në Latina, duke arrestuar gjithsej