BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

Del FOTOJA/ Zbardhen detaje tronditëse nga krimi i rëndë, u ekzekutua nga vëllai me silenciator dhe u mbajt në banesë prej disa ditësh e vdekur, kjo është e reja që sapo ishte kthyer nga Gjermania

Del FOTOJA/ Zbardhen detaje tronditëse nga krimi i rëndë, u

Kjo që shikoni në foto është Diana Vukaj e cila një natë më parë u gjet e vrarë me armë zjarri në dhomën e saj të gjumit në një banesë në Shkodër.

Vukaj dyshohet se ishte vrarë nga i vëllai me silenciator dhe mbahej prej të paktën dy ditësh në banesë.

Ajo kishte humbur kontaktet me familjarët pikërisht dy ditë më parë, një ditë pas kthimit nga Gjermania.

Ka qenë pastruesja ajo që ka njoftuar policinë për zhdukjen e saj. Pas kontrollit uniformat blu e gjetën atë pajetë në banesë, ndërkohë që u arrestua vëllai i saj Fabian Vukaj, i dyshuar si autor i kësaj ngjarje të rëndë.

Del FOTOJA/ Zbardhen detaje tronditëse nga krimi i rëndë, u

Më të lexuarat