Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del jashtë kontrollit situata / Militantët e PD përplasen me policinë

Postuar: 20/06/2019 - 16:58

Të vendosur në superstradën Lezhë-Shkodër, në kryqëzimin e Dajçit, militantët e PD të cilët synojnë bllokimin e kalimit të kreut të qeverisë Edi Rama janë përplasur me forcat e policisë të cilët kanë kaluar lirimin e rrugës.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 23:59

Analisti Frrok Çupi parashikon arrestime të bujshme në nivele të larta me ngritjen e Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).Çupi shkruan se SHBA dhe BE nuk u përkulën para “Kum

Postuar: 12/12/2019 - 23:45

Gazetari Marin Mema së bashku me drejtuesin e “Rrënjë Shqiptare” Marko Kepi kanë mble

Postuar: 12/12/2019 - 23:36

Ish-deputeti Ervin Salianji dhe analisti Alfred Peza kanë debatuar sa i përket dosjes Babale, deb

Postuar: 12/12/2019 - 23:18

Sjellja e kryeministrit Edi Rama dhe menaxhimi i situatës pas tërmetit, ka sjellë në studion e em

Postuar: 12/12/2019 - 22:47

Raportohet se një makinë tip 'Golf 4' është përfshirë nga flakët duke u djegur në afërsi

Postuar: 12/12/2019 - 22:25

Aktivisti Aulon Kalaja e ka sfiduar Arben Meçen nëse ky i fundit ka qenë për inspektim në zonën e

Postuar: 12/12/2019 - 22:14

Aktivisti Aulon Kalaja dhe inxhinieri Arben Meçe kanë debatuar në studion e "360 Gradë&rdquo