Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del jashtë kontrollit situata në Kukës, protestuesit çajnë sërish kordonin e policisë, nisen me vrap drejt aeroportit

Postuar: 25/06/2019 - 18:39

Është çarë sërish kordoni i policisë në protestën në Kukës.
 
Përkrahësit e opozitës janë nisur me vrap drejt aeroportit të Kukësit, por më pas kanë filluar të marshojën qetësisht.
 
Punonjësit e policisë i kanë dalë sërish para dhe i kanë prerë rrugën, në mënyrë që të mos i lejojnë të shkojnë në takimin e Ramës dhe të parandalojnë përplasjet e mëdha.
 
Ndërkohë kryeministri ka mbërritur në Kukës dhe po flet para qytetarëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 16:15

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka nisur procesin e konsultimit publik për programin e veprimit 3-vjeçar, për vitet 2019 – 2021, në zbatim të Strategjisë Minerare.

Postuar: 23/07/2019 - 15:55

Organizata OMONIA ka reaguar sot pas vendosjes së lëndës eksplozive në monumentin e Thimjo Llolit

Postuar: 23/07/2019 - 15:31

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një i ri ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi ra në

Postuar: 23/07/2019 - 14:24

Kreu i Komitetit Ushtarak të NATO-s gjeneral Sir Stuart Peach zhvilloi një vizitë zyrtare në Tira

Postuar: 23/07/2019 - 14:17

Një breshkë e madhe uji ka dalë në breg të detit në plazhin e Hamallaj të Durrësit.

Postuar: 23/07/2019 - 14:00

Policia e Shtetit njofton se ka hapur konkursin për të gjithë të interesuarit që duan të punojnë

Postuar: 23/07/2019 - 13:44

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës.