BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Del me koronavirus 57-vjeçari në Memaliaj, zbulohet si u infektua

Del me koronavirus 57-vjeçari në Memaliaj, zbulohet si u infektua

Konfirmohet një rast me koronavirus në Memaliaj.Burime bëjnë me dije se një 57-vjeçar ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Po sipas burimeve bëhet me dije se 57-vjeçari e ka marrë virusin nga djali i cili kishte ardhur nga Italia.

Më të lexuarat