BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Aktualitet

Del pozitiv me Covid-19 shefi i Komisariatit në Urën Vajgurore, infektohet edhe një punonjës bashkie

Del pozitiv me Covid-19 shefi i Komisariatit në Urën Vajgurore,

Është infektuar me Covid-19 shefi i Komisariatit të Urës Vajgurore. Mësohet se i infektuar ka rezultuar edhe një punonjës bashkie.

Ndërkaq,  në Berat rezultojnë të infektuar një mësues  tek “Bab Duda”, një nxënës në shkollën “Ajet Xhindole” dhe tre edukatore te “10 Korriku”.

Po ashtu i infektuar gjatë orëve të fundit në Berat rezulton edhe një dentist. Ditët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka raportuar një numër rekord të infektuarish, ndërkohë që është rritur edhe numri i testimeve.

Më të lexuarat