BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Aktualitet

Del video e një tentative vrasje në Elbasan, gazetarja tregon se çfarë e lidh me ekzekutimin e avokatit

Del video e një tentative vrasje në Elbasan, gazetarja tregon se
Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar një video, ku tregohet një tentativë vrasje në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në vitin 2018, ndërsa autorët nuk janë zbuluar ende nga policia.
 
“Është një ngjarje e vitit 2018, lidhur me një plagosje në fakt. Automjeti vjen, ndalon këtu, besoj se e kanë dhe qytetarët e Elbasanit e ka dhe policia. Kjo është uniforma që përdorin vrasësit, ka kapuç të zi të ngritur tek pjesa e hundës. Pak a shumë të njëjtën veshje ka patur dhe ekzekutori i avokatit”, sqaroi gazetarja në Opinion.
 
Sipas gazetares, vrasja nuk ka ndodhur pasi autorit mund t’i jetë bllokuar arma.