BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

Deputeti i njohur shqiptar merret nën hetim, zbardhet deklarata e drejtorisë së Agjencisë Kundër Korrupsioni

Deputeti i njohur shqiptar merret nën hetim, zbardhet deklarata e

Deputeti Kuvendit të Kosovës, nga radhë e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta ka raportuar të premten në policia se në banesën e tij janë vjedhur 50 mijë euro.

Denoncimi i deputetit është verifikuar nga policia e Kosovës dhe rasti tashmë është marrë nën hetim. Në deklaratën e dhënë për policinë, deputeti Shkreta ka konstatuar se në banesën e tij në Prishtinë kanë hyrë persona ende të paidentifikuar dhe kanë marrë shumën e të hollave.

Ky denoncim ka krijuar probleme të tjera për deputetin e Vetëvendosjes, pasi drejtorisë i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Yll Buleshkaj ka bërë me dije se kjo shumë parash nuk është raportuar në deklaratën e pasurisë të deputetit në vitin aktual dhe në këtë rast mund të përbëjë shkelje ligjore.

Duke iu kundërpërgjigjur akuzave, Shkreta është shprehur se ato janë tendencioze dhe dashakeqe që lidhen me postin e tij, ndërsa paratë janë të deklaruara sipas ligjit.

Ai gjithashtu kujton se të ardhurat janë krijuar nga profesioni i tij dhe bashkëshortes si mjekë prej 20 vitesh.

Deputeti i njohur shqiptar merret nën hetim, zbardhet deklarata e