BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Aktualitet

Dërgohet në spital biznesmeni me koronavirus, u infektua bashkë me kasapin që i sillte mishin (Detaje)

Dërgohet në spital biznesmeni me koronavirus, u infektua bashkë

Një biznesmen, pronar i një restoranti në Elbasan ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas AbcNeës, 46-vjeçari është infektuar në ambientet e aktivitetit të tij. Mësohet se 46-vjeçari është dërguar në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ mbrëmjen e sotme pasi ka shfaqur probleme shëndetësore dhe aktualisht po kurohet.

I infektuari me Covid-19 e ka lokalin në lagjen “5 maji”, pranë Gjykatës së Elbasanit, dhe burime nga zona tregojnë se frekuentuesit e këtij ambienti janë avokatë, prokurorë, gjyqtarë dhe efektivë policie.

Ai e ka lokalin në lagjen “5 maji”, pranë Gjykatës së Elbasanit, dhe burime nga zona tregojnë se frekuentuesit e këtij ambienti janë avokatë, prokurorë, gjyqtarë dhe efektivë policie.  Gazetari i abcneës.al bën me dije se në po të njëjtin ambjent është infektuar edhe kasapi që furnizonte me mish restorantin, i cili më pas ka infektuar edhe bashkëshoten e tij. pritet që të dalin rezultatet e analizave ëedhe për 12 persona të tjerë.