BREAKING NEWS

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në telefonat android

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në
x

Aktualitet

Dëshira e madhe sfidoi edhe moshën, kush është 80-vjeçarja me shami që bëri 100 km rrugë për t’iu bashkuar protestës së opozitës

Dëshira e madhe sfidoi edhe moshën, kush është

Mine Koka, kështu quhet gjyshja 80-vjeçare me shaminë e bardhë në kokë e cila ra në sy gjatë protestës së të shtunës.

E shoqëruar nga e mbesa, gjyshja nga Mati sfidoi shiun që shoqëroi gjatë gjithë kohën protestën e opozitës.

Denisa Vata, kryetare e Forumit Rinor të PD për Matin, ka rrëfyer për RD se nëna 80 vjeçare kishte dëshirë që të vinte në protestë për të shprehur revoltën e saj kundër kësaj qeverie të korruptuar dhe kriminale.

Ajo ka udhëtuar mbi 100 kilometër rrugë për t’iu bashkuar protestës dhe këtë gjë e ka bërë me dëshirë dhe siç thotë e mbesa, do të vijojë ta bëjë edhe në protestat e tjera.

56931932_310560746280419_1170224347294466048_n.jpg