BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

Detaje nga vrasja e biznesmenit të njohur në Ksamil: 7 plumba në trupin e 40-vjeçarit. Autorët e pritën disa orë në makinë, sapo e panë… (Çfarë fiksuan kamerat e sigurisë)

Detaje nga vrasja e biznesmenit të njohur në Ksamil: 7 plumba në

Mbrëmjen e djeshme në Ksamil ka ndodhur një ekzekutim ku ka mbetur i vrarë  biznesmeni Gramoz Mema. Të tjera detaje janë zbardhur.

Në vendngjarje janë gjendur 7 gëzhoja dhe të gjitha plumbat i ka marrë në trup 40-vjeçari. Atentatorët dyshohet se janë ndihmuar edhe nga persona të tjerë të cilët e kanë ndjekur viktimën. Sipas kamerave të sigurisë, të cilat janë sekuestruar nga grupi hetimor, një automjet ka qenë në afërsi të banesës së viktimës për disa orë. Automjeti ka tentuar të ikë, por sapo ka parë në fund të rrugës makinën e viktimës është kthyer më indietro.

Pasi a parkuar dhe ka pritur të zbresë viktima. I është afruar dhe në derën e shtëpisë së tij i ka zbrazur një karrikator pistolete. 

Viktima jetonte mes Tiranës dhe Sarandës. Ndërkohë që dyshimet e para lidhen me të shkuarën e Viktimës. Policia përjashton mundësinë e konfliktit banal. Viktima jetonte vetëm me të ëmën.

Më të lexuarat