BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Aktualitet

Detaje shokuese/ Po luanin ‘Ruletën ruse’, zbulohet arsyeja përse u vra nga shoku i tij 27-vjeçari në Tiranë (FOTO)

Detaje shokuese/ Po luanin ‘Ruletën ruse’, zbulohet arsyeja

Tirana u trondit mbrëmjen e djeshme nga vrasja me armë zjarri i 27-vjeçarit Mehmet Qema. Ai u vra nga shoku i tij 28-vjeçar.

Një 27-vjeçar është vrarë sot nga shoku i tij 28-vjeçar. Detajet që mësohen nga ngjarja janë tronditëse. Mësohet se vrasja nuk ka ndodhur për shkak të konfliktit të çastit por sepse të rinjtë po 'luanin' me njëri tjetrën “ruletë ruse”.

'Ruleta ruse' është një lojë fatale vdekjeprurëse në të cilën një lojtar vendos një raund të vetëm në një revolver, rrotullon cilindrin, vendos grykën përballë kokës së tij dhe tërheq këmbëzën  me shpresën se plumbi i ngarkuar nuk përputhet me mekanizmin e goditje, duke bërë që arma të shkarkohet.

Detaje shokuese/ Po luanin ‘Ruletën ruse’, zbulohet arsyeja