BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush', Vangjeli zbulon 'të pathënat': Ju tregon se me kë është takuar McGonical në Shqipëri

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush',
x
BREAKING NEWS

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e fortë: Albin Kurti nuk do ta pranojë këtë ofendim të kombit shqiptar

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e
x
BREAKING NEWS

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e xhelozisë", gazetari tregon detajet për çështjen McGonigal: Gjykata kërkoi dokumente dhe informacione për…

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e
x
BREAKING NEWS

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë për ish- agjentin e FBI-së McGonigal: Ka marrë miliona euro në Shqipëri dhe Kosovë, ka takuar biznesmenë, politikanë, gjyqtarë e prokurorë

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë
x

Aktualitet

Detaje të rënda dalin nga krimi në Greqi, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën: Kisha marrë kokainë

Detaje të rënda dalin nga krimi në Greqi, zbardhet dëshmia e

Mediat greke kanë zbardhur detaje në lidhje me krimin e rëndë pasi shqiptari Qamil Taja vrau të dashurën e tij, Krisjana Brakaj, vetëm 19 vjeçe. Sipas informacioneve, Taja i ka thënë policisë se ka pasur një debat të ashpër me partneren e tij për të cilën ishte xheloz dhe se krimin e kishte kryer nën efektin e drogës.

Ai ka treguar se kishte konsumuar kokainë dhe se gjatë debatit të tyre ka nxjerrë armën dhe e ka qëlluar në kokë vajzën. Pasi, efekti i kokainës ishte ‘larguar’ nga trupi i tij, i riu ka kuptuar se çfarë ka bëtrë dhe ka njoftuar policinë për krimin.

Armën e ka vendosur në frigorifer dhe arsyeja e këtij veprimi nuk dihet ende. Kur efektivët kanë hyrë në shtëpi janë përballur me të renë e pajetë, të rrethuar nga një pellg gjaku.

 

Më të lexuarat