BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

DETAJE tronditëse nga përdhunimi i të miturës, publikohet foto e kërcënimit të mostrës në muret e lagjes: Mirë se erdhe në ferr zemër. S….. kur*a

DETAJE tronditëse nga përdhunimi i të miturës, publikohet

Ngjarja e rëndë që ka tronditur mbarë opinionin publik, ku 65-vjeçari Abaz Doku ka përdhunuar 15 vjeçaren në një shkollë në Babrru të Kamzës.

65 vjeçari Abaz Doku i cili ishte dhe roje i shkollës në Babrru, i ka filluar ngacmimet dhe përndjekjet ndaj vajzës rreth 1 vit më parë kur ajo ishte në klasën e 8-të.

Pasi kjo gjë u bë e ditur ai u pushua nga puna si  roje shkolle. Megjithatë ai vijoi ta përndjekë të miturën pasi jetonin në një lagje. Ai e kërcënonte atë duke i thënë se ia dinte historitë intime që ajo ka pasur në shkollë madje në një rast ka shkruar pranë banesës së saj në mur “S….. kur*a”.

Siç shihet dhe nga fotot e mëposhtme në muret e lagjes ai kishte shkruar “Mirë se erdhe në ferr zemër”, shkruhet në një pjesë të murit.

Aktualisht e reja ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike pasi e denoncoi abuzimin. I moshuari është arrestuar sakaq pas hekurave javë edhe 3 të rinjtë, të cilët janë nxitur të futen në këtë ngjarje nga i moshuari i cili i ka dërguar njërit prej tyre videon intime të vajzës. Kështu vidoja ka qarkulluar zinxhir te të rinjtë e tjerë të cilët e kanë përdorur për të shantazhuar të miturën për të kryer marrëdhënie seksuale.

FOTO ne muret e lagjes:

DETAJE tronditëse nga përdhunimi i të miturës, publikohet

DETAJE tronditëse nga përdhunimi i të miturës, publikohet

DETAJE tronditëse nga përdhunimi i të miturës, publikohet