Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Detaje/ U qëllua me thikë, ja emri i të plagosurit

Postuar: 21/07/2018 - 21:44

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Emiljano Muçi ka marrë disa plagë thike në qafë dhe në bark.

Ai është dërguar me urgjencë për në spitalin e Korçës, ku nga të dhënat e para mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Muçi është qëlluar me thikë pas një përleshje që ka pasur me një person tjetër.

Policia është vënë në kërkim të autorit të plagosjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2018 - 21:33

Policja Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur pas shpërthimit të një kapsolleje në protestën e 22 nëntorit që u zhvillua para Kuvendit, i është nënshtruar sot një tjetër ndërhyrje kirurgjikale.

Postuar: 12/12/2018 - 21:29

Një pedagog në Universitetin Politikenik ka dhënë dorëheqjen.

Postuar: 12/12/2018 - 21:15

Studentët po protestojnë këtë të martë në të gjithë vendin.Ata kanë marshuar në Bulevardin Dëshmo

Postuar: 12/12/2018 - 21:07

Policia italiane zhvilloi një operacion të gjerë në zonën e Reggio Emilias.

Postuar: 12/12/2018 - 20:50

Sot janë zgjedhur dy anëtarët e parë të Këshillit të Lartë Gjyqësor.

Postuar: 12/12/2018 - 20:41

Ngritja e Këshillit të Lartë të Prokurorisë  dhe KLGJ-së shënon institucionet e para të sist

Postuar: 12/12/2018 - 20:40

Profesor Artan Fuga ishte sot në lidhje Skype në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulo