Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Detajet e reja/ Kush është i riu që i futën plumbin kokës sot në Tiranë (EMRI)

Postuar: 22/08/2019 - 23:57

Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Tiranë, ku një i ri u qëllua me plumb në kokë në ambientet e një vile në rikonstruksion në rrugën "Muhamet Gjollesha".
 
Sipas policisë, i plagosuri është identifikuar si shtetasi Indrit Çela, 26-vjeç, lindur në Mallakastër dhe banues në Tiranë.
 
I riu ka pasur një konflikt të çastit  me shtetasin L.V., për punën e kondicionimit të një vile në pronësi të shtetasit B.K., ndërsa ky i fundit e ka qëlluar me armë në kokë e më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.
 
Policia po punon për kapjen e autorit të dyshuar, ndërkohë që i plagosuri ndodhet në Spitalin Ushtarak, në gjendje të rëndë shëndetësore.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 23:59

“Nëse kryeministri Edi Rama kërkon edhe institucionin e Presidentit që ta zotërojë, atëherë unë mendoj se jemi në një proces “Erdoganizimi”.

Postuar: 17/09/2019 - 23:55

Në emisionin “Provokacija”, gazetari Mustafa Nano u ndal tek Presidenti Ilir Meta.

Postuar: 17/09/2019 - 23:47

Ish-drejtuesi i prokurorisë së Apelit, Shkëlqim Hajdari u shpreh se javën tjetër prokurorët shqip

Postuar: 17/09/2019 - 23:32

Këtë të martë në emisionin Opinion është diskutuar pikërisht për, kryebashkiakët e denoncuar nga

Postuar: 17/09/2019 - 22:40

Një shqiptar në Francë po kryente ritualin e tij të zakonshëm.

Postuar: 17/09/2019 - 22:00

Emisioni “Stop” solli sonte një tjetër skandal përmes kameras së fshehtë.

Postuar: 17/09/2019 - 21:39

Situata rëndohet me studenten, që në këmbim të provimeve duhet t’i japë trupin e saj pedago