BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Aktualitet

Detaji që iu shpëtoi/ Fevziu mbylli emisionin, Rama ngrihet të largohet, ndërhyn menjëherë moderatori dhe ka një kërkesë për kryeministrin: Të ra në xhep, mos na e merr atë! (FOTO)

Detaji që iu shpëtoi/ Fevziu mbylli emisionin, Rama ngrihet të

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ ku u përball me pyetjet e shumta të gazetarëve, duke nisur që nga thashethemet për makinën e blinduar dhe deri tek paket ‘Anti-KÇK’. Një mbrëmje që u shoqërua me debate dhe akuza të shumta.

Në momentin kur emisioni mbaroi dhe moderatori Blendi Fevziu po bënte hyrjen për pjesën e tretë të emisionit, Rama tentoi të çohej.

Pikërisht në këtë moment i ra mikrofoni, gjë e cila tërhoqi vëmendjen e Fevziut.

“Të iku të ra, ra në xhep ai. Vetëm mos na e merr atë po deshe,”-i tha Fevziu kryeministrit.

Detaji që iu shpëtoi/ Fevziu mbylli emisionin, Rama ngrihet të