BREAKING NEWS

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë me koronavirus në qytetin që deri tani ishte imun, infektohet një shitës në treg

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë
x

Aktualitet

Dhunoi seksualisht shqiptaren për 48 orë dhe kërkohej prej kohësh nga policia, ‘dragoi i Kavos’ përfundon në një greminë

Dhunoi seksualisht shqiptaren për 48 orë dhe kërkohej prej

Një 47-vjeçar shqiptar, Dimitri Aspioti, i njohu me pseudonimin “Dragoi i Kavos”, ka rënë sot në pranga e Policisë. Ai prej kohësh ishte në kërkim për përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare dhe 6 vajzave nga Britania e Madhe.

Sot ai është pikasur nga Policia, por gjatë ndjekjes ka përfunduar në një greminë 200 metra, pasi tentoi të arratisej. Policia po vijon kërkimet dhe për kapjen e tij janë angazhuar forca të policisë dhe zjarrfikëses për kapjen e tij.

Aspioti u dënua në vitin 2012 me 52 vjet heqje lirie për përdhunimin e 6 të rejave nga Britania në vitin 2010 dhe mori nofkën “dragoi i Kavos”, por u lirua në vitin 2019 pasi disa makinacioneve ligjore.

Më të lexuarat