Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dhunonte gruan, arrestohet 42 vjeçari në Durrës

Postuar: 21/07/2018 - 23:22

Një 42 vjeçar është arrestuar në qytetin e Durrësit pasi dhunonte bashkëshorten e tij.Sipas policisë, shtetësja Xh.B, 26 vjeçe ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje pasi dhunohej fizikisht dhe psikologjikisht nga bashkëshorti i saj, shtetasi G.B.Ndërkohë, materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Durrësit për veprime të mëtejshme hetimore.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 18

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2018 - 12:16

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka shkuar mesditën e sotme në Spitalin e Traumës në Tiranë për të vizituar efektivët e policisë që pësuan lëndime të ndryshme gjatë protestës së banorëve të Unazës së Re para parlam

Postuar: 22/11/2018 - 12:14

Një vajzë në qytetin e Elbasanit është rrëmbyer me dhunë nga një person i cili e ka futur në një

Postuar: 22/11/2018 - 11:59

Ministria e Mbrojtjes dhe Ushtria shqiptare kanë ekspozuar ditët e fundit disa prej aseteve të ty

Postuar: 22/11/2018 - 11:54

Prokurori i Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, Shpëtim Kurti është njëherazi kandidat për Kë

Postuar: 22/11/2018 - 11:48

Banorët e Astirit po protestojnë para ambienteve të jashtme të Kuvendit, duke kërkuar që të takoj

Postuar: 22/11/2018 - 11:48

Një konflikt pronësie nisi mëngjesin e djeshëm në zonën e ish-Bllokut, në rrugën “Vaso Pash