Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dhunonte sistematikisht familjen e tij, kapet nga Policia gjirokastriti në Sarandë

Postuar: 17/07/2019 - 08:51

Arrestohet një person në kërkim për dhunë në familje. Ervin Pula nga fshati Zhulat është arrestuar mëngjesin e sotëm në Sarandë për llogari të policisë së Gjirokastrës pasi ishte shpallur në kërkim prej disa javësh pas denoncimit që kishin bërë familjarët e tij për dhunë në familje.

Burimet zyrtare bëjnë të ditur se Pula sistematikisht ushtronte dhunë ndaj familjarëve të tij dhe gjatë kësaj kohe ishte larguar nga banesa pas denoncimeve qe ishin depozituar prej familjareve te tij ne policinë e Gjirokastrës

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 13:40

Një grua ka mbetur e plagosur rëndë për jetën, teksa duke kaluar në rrugë është përplasur nga një makine tip “Audi”.

Postuar: 24/08/2019 - 12:31

Gjykata e Tiranës caktoi masën “arrest me burg” për 27-vjeçarin Lorenc Veliaj, dëshmi

Postuar: 24/08/2019 - 12:09

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë 'arrest me burg' për Agron Selmanin.

Postuar: 24/08/2019 - 11:51

Policia e Korçës ka arrestuar një 31-vjeçar pasi xhironte gomat dhe kryente veprime të pa kontrol

Postuar: 24/08/2019 - 11:31

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në rrethinat e Tiranës.