BREAKING NEWS

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm, policia zbardh ngjarjen e rëndë në Durrës, vë menjëherë në pranga administratorin dhe inxhinierin e pallatit (DETAJE)

U tha se vdiq për shkak të tërmetit të mbrëmshëm,
x

Aktualitet

Dhunonte sistematikisht familjen e tij, kapet nga Policia gjirokastriti në Sarandë

Dhunonte sistematikisht familjen e tij, kapet nga Policia gjirokastriti në

Arrestohet një person në kërkim për dhunë në familje. Ervin Pula nga fshati Zhulat është arrestuar mëngjesin e sotëm në Sarandë për llogari të policisë së Gjirokastrës pasi ishte shpallur në kërkim prej disa javësh pas denoncimit që kishin bërë familjarët e tij për dhunë në familje.

Burimet zyrtare bëjnë të ditur se Pula sistematikisht ushtronte dhunë ndaj familjarëve të tij dhe gjatë kësaj kohe ishte larguar nga banesa pas denoncimeve qe ishin depozituar prej familjareve te tij ne policinë e Gjirokastrës