Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Digj njëherë pasaportën italiane mos rri në Firence, pastaj eja këtu”, Artan Hoxha shpërthen ndaj Fatos Lubonjës

Postuar: 15/06/2019 - 23:20

Gazetari Artan Hoxha, teksa fliste për frikën e përsëritjes së një ’97-te të dytë në Shqipëri, ironizoi deklaratat e analistit Fatos Lubonja, i cili, në daljet e tij publike, ka shprehur qëndrimin se Rama largohet vetëm me dhunë.

Hoxha i ka bërë thirrje Lubonjës ta djegë pasaportën italiane dhe të vijë të djegë vendin.

“Për ata që flasin nëpër studio, janë ca që vijnë nga Firenze në Shkozë dhe thonë ta djegim vendin.Ta djegim po hajde rri këtu, mos rri në Firence, grise atë pasaportën dhe rri këtu.Në Tiranë ka vila me rezidenca me polici private dhe shtetërore non-stop. Aty jetojnë edhe ata analistët që flasin për dhunë, kolegët tanë, kolegë i thënçin se janë oligarkët e medias”,-tha Hoxha.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 23:26

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar për votimin e dy anëtarëve të rinj të Gjykatës Kushtetuese.

Postuar: 11/11/2019 - 23:18

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në

Postuar: 11/11/2019 - 23:00

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij

Postuar: 11/11/2019 - 22:51

Pas detajeve si u mor Alvin Berisha nga Siria, gazetari investigativ Artan Hoxha ka pyetur Minist

Postuar: 11/11/2019 - 22:45

Avokati Genc Gjokutaj tha se socialistët duan të ‘pushkatojnë’ presidentin Ilr Meta m

Postuar: 11/11/2019 - 22:35

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit

Postuar: 11/11/2019 - 22:17

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj teksa ka folur lidhur me operacionin e shpëtimit të Alvin Ber