BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha u sulmua në protestë, mediat e huaja i bëjnë jehonë goditjes së liderit të PD-së

Sali Berisha u sulmua në protestë, mediat e huaja i bëjnë
x
BREAKING NEWS

Cila është lidhja e Gerti Shehut me policinë? Berisha u qëllua me grusht në protestë, Homeland Justice publikon foton me shënjestër tek koka e Ramës dhe Yuri Kim dhe bëjnë paralajmërimin ‘bombë’

Cila është lidhja e Gerti Shehut me policinë? Berisha u
x

Aktualitet

Digjet në Laprakë shtëpia e artistit te njohur. Zbardhen detajet

Digjet në Laprakë shtëpia e artistit te njohur. Zbardhen detajet

Nje zjarr i madh është raportuar mbrëme të ketë ndodhur në Tiranë. Një banesë është djegur tërësisht në Laprakë, në rrugën Lord Bajron.

Pronari i banesës mësohet se është Ilirjan Kola, mësues dhe piktor.

Bëhet me dije se pronari i shtëpisë jeton i vetëm pasi të gjithë familjarët i kanë ndërruar jetë, dhe se prej 35 vitesh është i sëmurë.

Shkaku i këtij zjarri nuk është bërë akoma i qartë. Zjarrëfiksja mbërriti menjëherë pas raportimit të ngjarjes për të shuar flakët, por për fat të keq shtëpia është shkrumbuar.

Më të lexuarat