BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x
BREAKING NEWS

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me deklaratën e fortë: U janë vjedhur miliona euro shqiptarëve

"Banda kriminale e drejtuar nga kryeministri...", Erisa Xhixho del me
x
BREAKING NEWS

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia zbardh shkakun dhe detajet e fundit nga ngjarja (Video)

Autobusi me nxënës përplaset me një makinë, policia
x

Aktualitet

“Dikush të më ndihmojë…”/ Luiza Gega shfaqet e gjakosur në ballë, çfarë i ndodhi Kampiones së Europës (FOTO)

“Dikush të më ndihmojë…”/ Luiza Gega shfaqet e

Atletja shqiptare Luiza Gega ndodhet në Kenia pasi ka zgjedhur të stërvitet aty. Por së fundmi një incident i ka ndodhur atletes.

Përmes një postimi në Instastory ajo ka treguar se ka dëmtuar ballin dhe se aty ku ndodhet nuk ka asnjë mundësi për të shkuar tek një doktor.

Për këtë arsye Gega kërkon ndihmë nga ndjekësit nëse ka ndonjë mënyrë që të mos i ngelë shenjë.

Edhe pse duket në një gjendje jo të mirë, atletja nuk e ka humbur sensin e humorit.

Ajo e ka quajtur veten si një pulë pa kokë dhe këto pasoja vuan kur nuk e ke mendjen.

“Dikush të më ndihmojë…”/ Luiza Gega shfaqet e