BREAKING NEWS

70-vjeçari Hidhet nga 40 m lartësi në Gjirokastër (EMRI)

x

Aktualitet

Ditë me diell! Mësoni se si do jenë temperaturat sot në vend

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, ditën e sotme nuk priten reshje dhe era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

RESHJET

Sot (e mërkurë, dt.18) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë, dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 25 °C.

ERA

Sot(e mërkurë, dt.18) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.