BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Aktualitet

Ditën politikë, natën s*ks të zjarrtë/ Prost*tuta luksi për liderët ne mbledhjen e OKB-së, sa shkon nata!

Ditën politikë, natën s*ks të zjarrtë/ Prost*tuta luksi

Liderët e globit janë duke u takuar në selinë e OKB-së në New York duke folur për hallet e botës, por siç raportojnë mediat britanike, paradite ata takohen mes veti dhe natën kalojnë orë të zjarrta me prostituta luksi.

Mediat britanike aportojnë se prostituta luksi nga Europa dhe Amerika kanë “mbytur” këto ditë New Yorkun duke ofruar çmime shërbimi nga 3 mijë deri në 5 mijë dollar duke takuar nga njëri klient në tjetrin. 

Mediat raportojnë se liderët e botës po bëjnë seks me prostitutat e luksit nëpër suita hotelesh të shtrenjta pasi nuk i fusin dot nëpër ambasada apo godina të tjera.

Raportohet se një suitë VIP po kushton deri në 100 mijë dollar këto ditë në New York, e cila merret ne qira për një natë apo disa orë në varësi të marrëveshjes që ka klienti VIP me prostitutën VIP.

“Puna është rritur me 20-25% këto ditë”, shprehet një person i njohur për këto punë për mediat britanike.

 

Më të lexuarat