BREAKING NEWS

Kuvendi merr vendimin më të fundit, miraton Komisionin e Posaçëm Hetimor për çështjen që ndezi politikën shqiptare

Kuvendi merr vendimin më të fundit, miraton Komisionin e
x

Aktualitet

Ditëve me diell i erdhi fundi/ Ja çfarë na pret orët në vijim

Ditëve me diell i erdhi fundi/ Ja çfarë na pret orët

Dita e martë (sot) do të karakterizohet nga mot me kthjellime dhe vranësira, e reshje shiu me intensitet të ulët në veriperëndim-perëndim të vendit. Në mbrëmje reshjet e shiut do të shtrihen përgjatë vijës bregdetare me intensitet të ulët.

Kurse dita e mërkurë parashikohet me reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit me intensitet mesatar e lokalisht përgjatë vijës bregdetare e ultësirës perëndimore reshjet do jenë me intensitet deri të lartë. Reshje në formën e shtrëngatave dhe stuhive shoqëruar më shkarkesa elektrike. Gjatë ditës reshjet e shiut mbeten prezentë, por humbasin intensitet.

Më të lexuarat